Apple'ın Portre Modu Reklamı Yayınladı!

Apple, reklamlarına bir yenisini daha ekledi. İşte portre modunu ön plana çıkaran reklam...
13 Ocak 2018 10:38
Appleın Portre Modu Reklamı Yayınladı!
Apple, özellikleri ve fiyatı ile çok konuşulan teefonu iPhone X için yeni bir reklam filmi yayınladı. Yeni videoda iPhone X ve iPhone 8 Plus‘a özel olan Portre Aydınlatma Modu üzerinde duruluyor.
 
Portre Aydınlatma odaklı yeni iPhone X reklamı!
 
Apple, Eylül ayında tanıttığı onuncu yıla özel telefonu olan iPhone X için reklam kampanyalarına hızla devam ediyor. Neredeyse çerçevesiz ekranı ile öne çıkan iPhone X’un son reklam filminde daha çok kamera özellikleri üzerinde durulmuş.
 
 
Apple, 2016 yılında tanıttığı ilk çift kameralı telefonu olan iPhone 7 Plus için Portre Modu özelliğini kullanıma sunmuştu. Bu özelliği daha da geliştiren şirket stüdyo ortamındakine benzer ışıklandırma efektleri sunan Portre Aydınlatma özelliğini Eylül ayındaki etkinliğinde tanıttı.
 
Portre Aydınlatma özelliği sadece iPhone X ve iPhone 8 Plus’ta kullanılabiliyor. Apple, iPhone X için yayınladığı son reklamında bu moda odaklanıyor. Şirket daha önce iPhone 8 Plus reklamında bu özelliği tanıtmıştı.
 
Portre Aydınlatma özelliği insanların yüz özelliklerini hesaplamak için gelişmiş algoritmalar kullanıyor. Bu mod, Doğal Işık, Stüdyo Işığı (yüzünüzü aydınlatıyor), Sahne Işığı (dramatik gölgeler ekliyor), Kontur Işık (koyu arka plana karşı yüzünüzü aydınlatıyor) ve Sahne Işığı Mono (siyah beyaz bir görünüm veriyor) gibi farklı modlara sahip.
 
Apple’ın yayınladığı yeni iPhone X reklamını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
 
 

 
shiftdelete
559710
Bu haberler ilginizi çekebilir