Apple'ın İlk Android Uygulaması Yayınlandı: Move to iOS

Apple, resmi olarak ilk defa Android platformu için hazırladığı Move to iOS uygulamasını, Google Play üzerinde yayınladı! Bu uygulamanın tüm detayları ve bilmeniz gerekenler haberimizde...
17 Eylül 2015 16:09
Appleın İlk Android Uygulaması Yayınlandı: Move to iOS
Tahmin edilenin aksine Apple, Android kullanıcılarına hizmet verecek bir uygulamadan ziyade, Android kullanıcılarını iOS platformuna daha kolay geçmelerini sağlayacak bir adım atmış durumda...
 
Google Play Store üzerinde “Move to iOS” ismi ile yayınlanan ilk resmi Apple uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere Android kullanıcılarını, iOS platformuna taşınmalarını kolaylaştırmak için hazırlanmış.
 
 
Söz konusu “Move to iOS” uygulaması, Apple’dan beklendiği üzere büyük kolaylık sunarak Android kullanıcılarının, yeni iPhone modeline geçmeden önce Android cihazlarında ki verilerini, eksiksiz aktarabilme imkanı sunuyor.
 
Kullanıcılar, Android cihazlarındaki; rehber, takvim, e-mail geçmişi ve hesapları, mesaj geçmişi ve fotoğraf albümünü, sadece birkaç adım ile iOS tarafına taşıyabiliyor.
 
 
“Move to iOS “ nasıl çalışıyor?
 
Bulut tabanlı çalışma şekline sahip olan “Move to iOS” uygulaması, sadece birkaç adımla kullanıcıların bilgilerini buluta aktarıyor ve kullanıcıya bir PIN kodu ulaştırıyor. Yeni iPhone modeline geçen bir Android kullanıcısı da, iPhone aktifleştirme sırasında dilerse bu PIN kodunu girerek, eski Android cihazındaki belirtilen tüm kategorilerin verilerini, kayıpsız olarak aktarmış oluyor.
 
 

 
Android 4.0 Kitkat ve üzeri kullanıcılarının herhangi bir depolama ihtiyacı olmadan ve veri kaybı yaşamaksızın iOS tarafına geçişi için hazırlanmış olan bu Apple'ın ilk resmi Android uygulaması, özellikle iOS tarafına geçiş yapacak kullanıcıların beğenisini kazanacağa benziyor.
shiftdelete
939408
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Apple Clips Yayınlandı!

  Apple Clips Yayınlandı!

  Apple'ın bir süre önce duyurduğu yeni uygulaması Apple Clips nihayet yayınlandı. Üstelik ücretsiz. İşte detaylar...
 • Spotifyden İnanılmaz Rakamlar!

  Spotify'den İnanılmaz Rakamlar!

  Son dönemlerde Apple Music servisiyle kıyasıya bir rekabet yaşayan Spotify'ın açıkladığı son rakamlar, firmanın yükselişte olduğunu gösteriyor.
 • OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. iOS için güncellenen OneDrive uygulamasında bir çok yenilik oldu. Peki yeni güncelleme ile neler geldi?
 • Windows 10da Açık Bulundu!

  Windows 10'da Açık Bulundu!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da açık keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi? Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Dava Şoku!

  WhatsApp'a Dava Şoku!

  WhatsApp'a Almanya'da şok bir dava açıldı. WhatsApp'ın, kullanıcıların verilerini usulsüz bir şekilde paylaşıldığı düşünülüyor! Detaylar haberimizde...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'a Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'ın merakla beklenen özelliği sonunda yeni güncelleme ile geliyor. İşte detaylar...
 • Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  iOS 10.2 jailbreak yayınlandı. Adım adım kurulumu ve detayları haberimizde.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama