Apple Yeni Bir iPhone Reklamı Daha Yayınladı!

Apple, bolca iPhone 6 kullandığı yeni reklam filmlerine bir yenisini daha ekledi. Bu seferde AppStore'un uygulama zenginliğine dikkat çeken firmanın yeni reklam filmi haberimizde.
20 Temmuz 2015 17:19
Apple Yeni Bir iPhone Reklamı Daha Yayınladı!
iPhone 6 tanıtımlarını sürdüren Apple yeni bir TV reklamı daha yayınladı. Cihazın fotoğraf yeteneklerine ve yazılım - donanım uyumuna odaklanan ilk iki reklamlardan sonra, yeni reklam filmi uygulamaları ön plana çıkarıyor.
 
 
Kısa ve etkili reklam serisi
 
İlk reklam filminde, yeni gözdesi iPhone 6'nın kamera ve fotoğraf özelliklerine değinen Apple, "Eğer bir iPhone değilse, bir iPhone değildir" sloganı ile izleyicileri şaşırtmıştı. Aynı seride donanım ve yazılımın tek elden çıkmasına vurgu yapan diğer reklam da Apple'ın uçtan uca kontrollü yapısını gözler önüne seriyordu.
 
 
Uygulama çeşitliliğine odaklanıyor
 
Yeni reklam filmi ise iPhone'un zengin uygulama mağazasına dikkat çekiyor. Oyunlardan yardımcılara, üretkenlik uygulamalarından ofis uygulamalarına birçok farklı kategorideki uygulamaların gösterildiği sade reklamda, iPhone 6'lar üzerindeki renk harmonisi yaratılıyor. 30 saniyelik reklam filmi önceki reklamlardaki slogan ile sona eriyor.
shiftdelete
Etiketler : app , App Store , Apple , iPhone 6 , reklam , TV , TV reklamı
425763
Bu haberler ilginizi çekebilir