Apple Watch'a Acımadan İşkence Yaptılar

Apple'ın geçtiğimiz ay satışa çıkan akıllı saatinin suda beklettiler, rendelediler, kestiler ve hatta sosa buladılar... Bakalım ne kadar işkence kaldırabiliyor? Cevabı bu haberde!
12 Mayıs 2015 17:48
Apple Watcha Acımadan İşkence Yaptılar
Apple'ın geçtiğimiz ay satışa çıkan akıllı saati Apple Watch gündemdeki yerini koruyor. Ürün ile ilgili birçok detayın ortaya çıkmasından sonra gözler dayanıklılık konusuna çevrilmişti. Bu noktadaki tartışmaları sonlandırmak isteyen Cnet, Apple Watch'u acımasız bir dayanıklılık testinden geçirdi.
 
 
Mutfakta en ağır testler
 
Mutfakta geçen testte, Apple Watch normal şartlarda gerçekleşmesi mümkün bile olmayan birçok zorlu sınava sokuluyor. Bunların arasında musluktan akan suyun altında kalma, kaynar suya düşme gibi fark etmeden gerçekleşecek senaryolar olduğu gibi, rendeleme, sosa yatırma, ayakla ezme gibi istemeden gerçekleşmesi pek mümkün görünmeyen senaryolar da var.
 
 
 
 
Zor koşullarda başarılı sonuç
 
Apple Watch'ın özellikle çizilme testlerinde ve sıvı altında oldukça dayanıklı olduğu görünüyor. Videodan çıkarılabilecek sonuç ise siz kast etmedikçe Apple Watch'un oldukça dayananıklı br ürün olabileceği... Bakalım Apple Watch dayanıklılık testi videoları önümüzdeki dönemde ne kadar sertleşebilecek?
shiftdelete
190225
Bu haberler ilginizi çekebilir