Apple Watch Suya Ne Kadar Dayanıklı?

Her yeni cihazın kaderinde olan acımasız testler ve incelemeler Apple'ın yeni akıllı saati Apple Watch'un da başına gelmeye devam ediyor. Bu testimize Apple Watch suya ne kadar dayanıklı göreceğiz...
12 Mayıs 2015 17:48
Apple Watch Suya Ne Kadar Dayanıklı?
Apple'ın geçtiğimiz ay sonunda satışa çıkan akıllı saatine yönelik ilginç testler devam ediyor. Cihaz şimdi de yüzme ve yüksek platformdan suya dalma testlerinden geçti.
 
 
 
1200 metreyi başarıyla tamamladı
 
Önceki testlere göre daha işe yarar görünen son testler, Apple Watch ile yüzmeye çalışmanız ya da suya atlamanız halinde nasıl bir sonuçla karşılaşacağınızı gösteriyor. YouTube'da yayımlanan videolara göre cihaz her iki testi de başarıyla geçmiş durumda.
 
 
Yüksekten dalışlarda durum ne?
 
Tabii ki bu noktada testin bazı sınırlarının olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yüzme testinde mesafe 1000 metre artı 200 metre şeklinde toplam 1200 metre ile sınırlı tutulmuş. Dalış platformunun yüksekliği ise 10 metre. Daha uzun mesafe yüzmede ya da tekrarlayan atlayışlarda cihazın aynı direnci gösterip gösteremeyeceğini kestirmek güç. En iyisi Apple Watch'un dayanıklılığı konusunda kararı videoları izlemek ve ona göre vermek.
shiftdelete
849978
Bu haberler ilginizi çekebilir