Apple Watch İddialı Geliyor!

Apple Watch İddialı Geliyor! Apple'ın mevcut CEO'su Tim Cook, Çin'deki gezisinde yaptığı açıklamada Apple Watch'un akıllı saat sektörünü değiştirecek kadar farklı ve özel olacağından bahsetti.
26 Ekim 2014 12:29
Apple Watch İddialı Geliyor!
Akıllı saat pazarı yavaş yavaş kızışırken, 1 yılı aşkın süredir hakkında söylentiler dolanan ve en nihayetinde geçtiğimiz Eylül ayında resmi duyurusu gerçekleştirilen Apple Watch işi ağırdan almaya devam ediyor. Apple'ın Steve Jobs'tan koltuğu devralmış olan mevcut CEO'su Tim Cook ise akıllı saatlerinin bir hayli iddialı olduğunu ve herkesi şaşırtacaklarından emin olduklarını söylüyor.
 
 
Dört günlük Çin gezisine devam eden CEO Tim Cook, merakla beklenen Apple Watch hakkında konuştu ve akıllı saatin "oyunun gidişatını değiştirecek" kadar özel bir ürün olduğunu dile getirdi. Gelecek yılın ilk yarısında satışa çıkacağı tahmin edilen Apple Watch hakkında konuşmasına devam eden isim, "şimdiye kadar nasıl onsuz yaşadık diye kendimize soracağız" derken, işin seyrini kendi ürünlerinin değiştireceğini tekrarladı.
 
 

 
Tim Cook aynı zamanda Çin'de de hayata geçireceklerini söylediği Apple Pay hakkında detaylar verdi ve bankalar, dağıtımcılar ve wireless hizmet sağlayıcıları gibi gerekli mecralarla görüşmelerin çoktan başladığını dile getirdi. Çin'in önde gelen hükümet yöneticileri ile de görüşme yapan Cook'un, Çin kaynaklı olduğu düşünülen iCloud hack zinciriyle ilgili önemli konuları paylaştığı not düşüldü.
shiftdelete
690066
Bu haberler ilginizi çekebilir