Apple Watch 2 Kamera İle Gelebilir

Ülkemizdeki Apple Store'lara yeni yeni ulaşmaya başlayan Apple Watch'un Yeni versiyonu ile ilgili yeni söylentiler gelmeye başladı. Yeni söylentilere göre Apple Watch 2 dahili kamera ile gelebilir.
19 Haziran 2015 14:34
Apple Watch 2 Kamera İle Gelebilir
İlk Apple Watch, Apple Store'lara daha yeni ulaşmış olsa da Apple Watch 2 söylentileri ortaya çıkmaya başladı. Bu söylentilerin ilk ayağını sizinle bir kaç gün önce paylaşmıştık.
 
 
Yeni bir kaynağa göre Apple'ın yeni saati için büyük planları var. Bu kaynaklara göre yeni Apple Watch'lardaki en büyük yenilik dahili kamera olacak. Yani özel ajan filmlerinde özendiğimiz gibi saatimizden görüntülü konuşmalar yapabileceğiz. Tabi bu özellik duruma göre bir sonraki Apple Watch modeline ertelenebilir ama şu an için olası görünüyor.
 
 
Daha bağımsız bir kullanım
 
Kaynağa göre bu yeni modele konulacak yeni çipset sayesinde saat daha bağımsız olacak. Yeni güncellemeler ve senkronizasyonlar için hala telefonunuza ihtiyacınız olsa bile arkadaşlarınız ile mesajlaşmak ve bazı uygulamaları kullanmak için iPhone'unuzu aramak zorunda olmayacaksınız.
 
Yeni Apple Watch'un daha başka özellikler alıp almayacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Ancak kaynağa göre herkes bu yeni modelden memnun kalmayabilir çünkü Apple çıkardığı ilk modelin batarya ömründen memnun gibi görünüyor.
 
Bu sebeple yeni modelin bataryasının bir kaç gün dayanmasını beklemememiz gerek. Diğer söylentilere göre ise Apple yeni modelinde çelik ve altın kasa seçenekleri de sunacak. Apple Watch'un yeni modellerde fiyatının düşmesi beklenmiyor.
shiftdelete
803575
Bu haberler ilginizi çekebilir