Apple Music Resmi Olarak Tanıtıldı

Apple'ın merakla beklenen uygulaması Apple Music WWDC 15 etkinliği kapsamında resmi olarak tanıtıldı. Yeni Apple Music hakkındaki ilk bilgiler, görseller ve yenilikler bu haberde...
09 Haziran 2015 19:40
Apple Music Resmi Olarak Tanıtıldı
Apple Music tanıtıldı! İşte tüm detaylar...
 
Tüm sanatçılar için bir sosyal ağ diyebileceğimiz Apple Music'de sanatçılar kliplerini, şarkılarını, şarkı sözlerini, şarkı yapım aşamalarını ve düşüncelerini yayınlayabilecekler.
 
Ünlü DJ'ler artık yeni radyo istasyonunda olacak: Beats 1. 7/24 dünyanın farklı yerlerinden yayın yapacaklar.
 
 
Apple Music, Muzik uygulaması içinde My Music sekmesinde gelecek. For You bir başka yeni özellik - gerçek kişiler tarafından size özel öneriler içerecek. New ise yeni müzikleri keşfetmeniz için.
 
Apple Music, otomatik olarak öneri ve çalma listeleri yerine insanlarca oluşturulmuş önerileri ve müzikleri ön plana çıkartıyor. @Connect ile müzisyenlerle etkileşmenizi sağlayan yeni bir özellik daha mevcut. Bir müzisyen hakkında tüm bilgiler, şarkı sözleri gibi bilgiler de sunuluyor.
 
Farklı müzik türlerini For You sekmesi altında işaretleyip o türde müzik yapan şarkıcıları seçiyorsunuz, ardından da bunlara bağlı olarak size öneriler geliyor ve müzik listelerini sıralanıyor. 
 
 
Siri ile komutlar verilebiliyor. Örneğin; "Siri alternatif türde top 10'i çal" komutu üzerine Siri Apple Music ile otomatik olarak oynatıyor listeyi.
 
Sonbaharda Android'e, 30 haziranda ise Apple kullnıcılarına iOS 8.4 ile birlikte geliyor. Ayda 9.99 dolar ve ilk 3 ay bedava olacak.
 
454783
Bu haberler ilginizi çekebilir