Apple Music Hakkında Yeni Gelişmeler Var

Apple'ın iddialı çevrimiçi müzik servisi Apple Music,tıpkı iTunes Match'e gibi kendi kütüphanenizdeki şarkıları Apple Music üzerinden eş zamalamanıza olanak sağlayacak. Ancak bu seferki limit 100.000 şarkı!
29 Haziran 2015 20:06
Apple Music Hakkında Yeni Gelişmeler Var
Apple'ın yeni çevrimiçi müzik servisi Apple Music'in hayata geçmesine saatler kala yeni servis ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak Apple Music ve iOS 8.4'ün ne zaman yayınlanacağının belli olmasını ardından, Apple Music'in kaç şarkı eşzamanlayabileceği de belli oldu.
 
 
Apple'da Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Eddy Cue kendi Twitter hesabı üzerinden Apple Music hakkında sorulan sorulardan birkaç tanesine yanıt verirken, Cue'nun verdiği bu yanıtlar yarın hayata geçecek servis ile ilgili önemli noktalara açıklık getirdi.
 
 
Daha önce Taylor Swift konusunda attığı tweetler ile de konuya açıklık getiren Eddy Cue, iTunes Match'de yer alan özelliklerinin bazılarının Appple Music'de yer almadığını ancak yeni müzik servisinin de iTunes Match gibi 25000 şarkı eşzamanlama sınırı olduğunu söyledi.
 
Bu limiti iOS 9'un çıkışına kadar 100.000'e çıkarmak için çalıştıklarını belirten Cue, bir anlamda 50.000 şarkı sınırı bulunan Google Play Music'in de üstüne çıkacaklarının sinyalini verdi. 
 
iOS 9 Betasına da Apple Music Gelecek
 
Başka bir takipçisinin de sorusuna yanıt veren Cue, iOS 9 betasını kullanan geliştiricilerin de yeni sürüm ile birlikte Apple Music'i kullanabileceğini açıkladı. Benzer şekilde Beats Music aboneliği olan kullanıcıların da yayınlanacak olan güncelleme ile aboneliklerini Apple Music'e aktarabilecekler.
shiftdelete
414238
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Apple Clips Yayınlandı!

  Apple Clips Yayınlandı!

  Apple'ın bir süre önce duyurduğu yeni uygulaması Apple Clips nihayet yayınlandı. Üstelik ücretsiz. İşte detaylar...
 • Spotifyden İnanılmaz Rakamlar!

  Spotify'den İnanılmaz Rakamlar!

  Son dönemlerde Apple Music servisiyle kıyasıya bir rekabet yaşayan Spotify'ın açıkladığı son rakamlar, firmanın yükselişte olduğunu gösteriyor.
 • OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. iOS için güncellenen OneDrive uygulamasında bir çok yenilik oldu. Peki yeni güncelleme ile neler geldi?
 • Windows 10da Açık Bulundu!

  Windows 10'da Açık Bulundu!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da açık keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi? Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Dava Şoku!

  WhatsApp'a Dava Şoku!

  WhatsApp'a Almanya'da şok bir dava açıldı. WhatsApp'ın, kullanıcıların verilerini usulsüz bir şekilde paylaşıldığı düşünülüyor! Detaylar haberimizde...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'a Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'ın merakla beklenen özelliği sonunda yeni güncelleme ile geliyor. İşte detaylar...
 • Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  iOS 10.2 jailbreak yayınlandı. Adım adım kurulumu ve detayları haberimizde.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama