Apple Clips Yayınlandı!

Apple'ın bir süre önce duyurduğu yeni uygulaması Apple Clips nihayet yayınlandı. Üstelik ücretsiz. İşte detaylar...
07 Nisan 2017 23:31
Apple Clips Yayınlandı!
Apple, bugün WhatsApp, Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medyalarla paylaşabileceğiniz, isterseniz telefonunuza kaydedebileceğiniz videolar oluşturmanızı sağlayan, çok işlevli “Clips” isimli programı yayınladı.
 
Adından da anlaşılacağı üzere klipler oluşturmanızı sağlayan uygulama, bir saat süreye kadar videolar geliştirmenize olanak tanıyor. Bu klibin içerisinde video çekebilir, fotoğraf ekleyebilir, eklediğiniz içeriklerin üzerine altyazı ekleyebilir, emoji ve diyalog pencereleri oluşturabilirsiniz. Genel olarak basit gözüken program, özellikle sosyal medyalarda ve Youtube’da video paylaşmayı seven kullanıcılar için son derece şık gözüküyor. Yaptığınız kliplerin arkasına Clips’in kütüphanesinde yer alan ya da telefonunuzda bulunan müzikleri ekleyebilir ve ortaya başarılı çalışmalar çıkartabilirsiniz. Örneğin 2 dakikalık videonun belirli bir alanında resim göstermek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken resmi ekleyip ne kadar süre orada kalacağını karar verip o süreç boyunca, büyük kırmızı butona basılı tutmak.
 
Özellikle edit yapmayı seven kullanıcıların yakından takip edeceği Clips, MacRumors tarafından detaylıca incelenmiş. Ön veya arka kameraya erişerek o anda canlı videolar oluşturmanızı sağlayan uygulama, açıkçası 7 saniyelik videolara izin veren Vine’ın daha uzun sürelerde işlem yapılabilen versiyonu gibi gözüküyor.
 
Clips uygulamasını daha detaylıca görmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Aynı zamanda Clips’i tamamen ücretsiz indirebileceğinizi belirtelim.
 
 
 
webtekno
421865
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Apple Clips Yayınlandı!

  Apple Clips Yayınlandı!

  Apple'ın bir süre önce duyurduğu yeni uygulaması Apple Clips nihayet yayınlandı. Üstelik ücretsiz. İşte detaylar...
 • Spotifyden İnanılmaz Rakamlar!

  Spotify'den İnanılmaz Rakamlar!

  Son dönemlerde Apple Music servisiyle kıyasıya bir rekabet yaşayan Spotify'ın açıkladığı son rakamlar, firmanın yükselişte olduğunu gösteriyor.
 • OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. iOS için güncellenen OneDrive uygulamasında bir çok yenilik oldu. Peki yeni güncelleme ile neler geldi?
 • Windows 10da Açık Bulundu!

  Windows 10'da Açık Bulundu!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da açık keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi? Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Dava Şoku!

  WhatsApp'a Dava Şoku!

  WhatsApp'a Almanya'da şok bir dava açıldı. WhatsApp'ın, kullanıcıların verilerini usulsüz bir şekilde paylaşıldığı düşünülüyor! Detaylar haberimizde...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'a Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'ın merakla beklenen özelliği sonunda yeni güncelleme ile geliyor. İşte detaylar...
 • Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  iOS 10.2 jailbreak yayınlandı. Adım adım kurulumu ve detayları haberimizde.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama