Angry Birds 2 Geliyor!

Rovio firmasının efsane haline gelen oyunu Angry Birds, 6 yıl aradan sonra yeni versiyonuyla geliyor. İşte Angry Birds 2 hakkındaki tüm detaylar...
16 Temmuz 2015 19:23
Angry Birds 2 Geliyor!
Rovio, 2009 yılında Angry Birds isimli oyun ile iOS kullanıcılarının karşısına çıkmış ve oyunun kısa süre içerisinde büyük ilgi görmesinden sonra oyun diğer platformlara da gelmişti. Angry Birds çılgınlığını devam ettirmek isteyen firma; Seasons, Rio, Friends, Space, Star Wars 1-2, Go!, Epic, Transformers, Fight!, Under Pigstruction, Bad Piggies, Stella ve Stella Pop olmak üzere 14 farklı Angry Birds oyununu yayınlamıştı.
 
 
Angry Birds 2 Geliyor!
 
Yayınlanan 14 farklı Angry Birds oyunu için genişletme paketi tabirini kullanmak pek yanlış olmayacaktır. Orijinal Angry Birds oyununun tanıtılmasından 6 yıl geçmesine rağmen hala Angry Birds 2 hakkında bir duyuru yapılmamıştı. Rovio bu suskunluğunu bugün bozdu ve Angry Birds 2 ile karşımıza çıktı. “Daha büyük, daha kötü ve daha kuşçu” sloganı ile lanse edilen oyun, serinin hayranlarını heyecanlandırdı.
 
 
Şimdilik Angry Birds 2 için bir adet afiş bulunuyor. Oyun hakkındaki diğer detaylar ve oynanış videoları 28 Temmuz tarihinde yayınlanacak. Tahminlerimize göre Angry Birds 2, grafiksel olarak üst düzey bir deneyim yaşatacak. Yeni bölüm ve yeni kuşları içermesi beklenen Angry Birds 2, umarız orijinal 2D oynanıştan çıkıp 3D oynanışa geçiş yapmaz.
shiftdelete
944585
Bu haberler ilginizi çekebilir