Android'in güncellemesi bu hafta geliyor mu?

Android Wear ile yetinmeyenlere müjde: Android'in bir sonraki büyük güncellemesi 4.5 bu hafta içerisinde gerçekleşecek Google I/O etkinliğinde kullanıcılarla buluşacak.
25 Haziran 2014 11:23
Androidin güncellemesi bu hafta geliyor mu?

Android'in çiçeği burnunda patronu Sundar Pichai, Bloomberg Businessweek'te yer alan detaylı bir analizinde bombayı patlattı. Bugüne kadar genelde sonbahar aylarında (yeni bir iPhone modeli tanıtılınca) yayınlanan büyük Android güncellemesi için bu kez Eylül veya Ekim ayını beklememiz gerekmeyecek.

 

Makaleye göre Android'in bir sonraki büyük sürüm güncellemesi, Android 4.5 bu hafta düzenlenen Google I/O etkinliğinde tanıtılacak. Büyük oranda Android Wear ve giyilebilir teknolojiler üzerine yoğunlaşması beklenen Google I/O konferansında Sundar Pichai, Android 4.5'in perdesini bizzat kaldıracak.

 

Giyilebilirler şov yapacak

 

Çarşamba günü başlayacak olan Google I/O'da giyilebilir teknolojilere özel Android sürümü olan Android Wear tanıtılacak ve ilk cihazlar olan LG G Watch ile Motorola Moto 360 sahne alacak. Ayrıca sürpriz bir çıkışın Android Wear platformunda bir Gear cihazıyla Samsung'dan gelmesi bekleniyor.

shiftdelete
Etiketler : Android , Gear , LG , samsung
542318
Bu haberler ilginizi çekebilir