Android Wear'a YouTube Müjdesi

Akıllı saat piyasasının başarılı işletim sistemi Android Wear yine bir yeniliğe daha imza attı. Artık YouTube videolarını Android Wear akıllı saatinizden izlemek mümkün.
05 Temmuz 2015 16:01
Android Weara YouTube Müjdesi
Dizüstü bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar derken teknoloji dünyasında yeni bir akım başladı. Artık akıllı saatler gündemde ve birçok teknoloji tutkunu bu saatlerden birine sahip olmak için can atıyor. Android Wear işletim sistemli akıllı saatler ve Apple Watch piyasaya çıkana kadar sadece basit işlemler yaparken gördüğümüz bu ilginç cihazlar, artık neredeyse küçük bilgisayarlar gibi çalışıyorlar. Uygulama mağazası hızla gelişen Android Wear platformu, akıllı saatlerin akıllı telefonlara yakın bir kullanım tecrübesi sunmasını sağlıyor.
 
 
Bunca ön bilginin ardınan sadede gelecek olursak, Android Wear işletim sistemli akıllı saatlere “resmi olmayan” YouTube uygulaması geldi. Artık akıllı saatler üzerinde YouTube videoları izlenebiliyor, üstelik akıllı telefonunuzun bağlantısı gerekmeksizin, Wi-Fi bağlantısı üzerinden. Peki, Wi-Fi güncellemesi ile pil ömrü şikayetleri alan Android Wear işletim sistemi bu yeni uygulama ile çok daha fazla şikayet almaz mı? Tabii ki alabilir. Ya da diğer taraftan Android akıllı telefonunuz ya da tabletiniz dururken saat üzerinden YouTube izlemek ne kadar mantıklı? Kesinlikle sorgulanabilir, sorgulanmalıdır da. Ancak her şeye rağmen gelişen teknolojiyle birlikte akıllı saatler üzerinden YouTube izlenebiliyor olması ilginç bir gelişme ve binlerce kişinin bu deneyimi yaşayacağına eminiz.
 
Eğer siz de Android Wear işletim sistemli bir akıllı saat kullanıyorsanız bu bağlantıya bir göz atın deriz. Bakalım sizler bu deneyim hakkında ne düşüneceksiniz.
technolabs
988314
Bu haberler ilginizi çekebilir