Android Wear 'a BBM Geliyor

Android Wear 'a BBM geliyor ...BlackBerry'nin büyük ilgi gören uygulaması BlackBerry Messenger çok yakında Android Wear akıllı saatlere geliyor.
10 Ocak 2015 16:15
Android Wear a BBM Geliyor
Whatsapp gibi rekorlar kıran mesajlaşma servisleri arasında kendi başına ayakta durmayı başaran başka isimler de var. Bunlardan bir tanesi de bildiğiniz gibi çok zor yıllar geçiren ama en son CEO John Chen tarafından krizden çıkartılan BlackBerry. Kanadalı ismin BlackBerry Messenger adlı mesajlaşma uygulaması ise farklı platformlarda dikkat çekmeye başladı.
 
 
CES 2015 etkinliğinden gelen irili ufaklı haberlerin arasında bir de BlackBery Messenger müjdesi var. Meşhur uygulama son günlerde gördüğü ilgi sayesinde bir başka mecrada daha kendine yer bulacak. BlackBerry'nin yaptığı duyuruya göre BBM uygulaması çok yakında Android Wear ile çalışır hale gelecek.
 
Akıllı saatlere BBM
 
BBM, Android Wear işletim sistemli akıllı saatlerde, örneğin Motorola Moto 360'ta hiç sıkıntısız çalışacak. Uygulama ile arkadaşlarınızdan aldığuız davetlere yanıt verebilecek, sesli komut sayesinde söylediklerinizi birer metin dosyası haline getirebileceksiniz.
 
BlackBerry'den Jeff Gadway'in söylediğine göre BlackBerry Messenger Android Wear buluşması bu yılın başlarında gerçekleşecek.
shiftdelete
548299
Bu haberler ilginizi çekebilir