Android Wear 5.1.1 Daha Çok Cihaza Gelecek

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Android Wear 5.1.1 güncellemesi sadece iki cihaz için gelmişti. Bu durum çok yakında değişmek üzere. Güncelleme alacak cihazlar ve tüm detaylar bu haberde.
20 Mayıs 2015 21:05
Android Wear 5.1.1 Daha Çok Cihaza Gelecek
Android, teknoloji dünyasının en çok kullanılan işletim sistemi konumunda. Akıllı telefon ve tabletlerden sonra akıllı saatlerde de kullanılmaya başlanan işletim sisteminin en iyi taraflarından birisi ise, kuşkusuz sürekli güncellenmesi ve bu sayede de hem hatalardan arınması hem de kullanıcılarının heyecanlarını diri tutması. İşte Android Wear, tüm bu sebeplerle yeni bir güncellemeyi geçtiğimiz günlerde akıllı saat kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.
 
 
Google tarafından Android Wear 5.1.1 adıyla servis edilen güncellemeyi şimdilik sadece Asus ZenWatch ve LG G Watch aldı. Ancak teknoloji devi yeni sürümü tüm uyumlu modellere yaymakta kararlı. Gelen bilgilere göre halen Lollipop'un son sürümüne erişemeyen Moto 360 ve Samsung Gear Live kısa bir süre içerisinde Android Wear 5.1.1 ile tanışacak.
 
 
Eğer bir akıllı saat kullanıcıysanız ve bu güncellemeyi yapıp yapmamakta kararsızsanız Android Wear 5.1.1 ile birçok yeniliğin geldiğini ve bu yeniliklerin saatlerin kullanımını çok daha keyifli bir hale getirdiğini bilmenizi isteriz.
shiftdelete
260696
Bu haberler ilginizi çekebilir