Android ve iOS Kamerası iZone

Polaroid tarafından üretilen Android ve iOS kamerası iZone hem iOS hem de Android işletim sistemli akıllı telefonlar için harika bir çözüm olarak geliyor.
10 Ocak 2015 14:11
Android ve iOS Kamerası iZone
CES 2015 bünyesinde gelen duyurulara bir yenisi daha katıldı. Fotoğraf çözümleriyle de bilinen Polaroid, yeni harici kamera modülü iZone'u tanıttı. Cihaz hem Android hem de iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlara destek veriyor ve üstün bir görüntü kalitesi vaat ediyor.
 
Sahip olduğu mercek ile daha net görüntü yakalayabildiği belirtilen Polaroid iZone kamera modülü, standart akıllı telefonlara göre güçlü olsa da, megapiksel değeri için büyük bir şaşkınlığa sebep olmuyor. iZone'un imaj sensörü 18 megapiksel değerinde ve 8x optik zoom kabiliyetine sahip.
 
 
Sadece 32MB dahili depolama alanı ile gelen harici kamera modülü, depolama işini onla birlikte kullanacağınız tablet ve akıllı telefonlara veriyor. Bağlantı ise Wi-Fi üzerinden sağlanıyor. Kullandığınız cihaz ile kamera bağlantı kurduğunda iZone'un ekranı telefon ya da tabletin ekranı haline geliyor, çekilen fotoğraflar ise tercihe göre anında cihazınıza kaydediliyor.
 
Sadece 2x2 inç boyutlarında ve kare formunda olan Polaroid iZone kamera, akıllı telefon ve ya tablet olmadan da kamera görevi görebiliyor. iZone'un 179.99 dolarlık fiyat etiketiyle ilkbahar döneminde satışa çıkacağı açıklandı.
shiftdelete
22088
Bu haberler ilginizi çekebilir