Android M ilk Olarak HTC M9'a Gelecek!

Sektörün dev ismi HTC Android M müjdesiyle kullanıcıların kalbini kazanmayı istiyor. Şirket Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla Android M'in ilk olarak HTC M9 modeline geleceğini müjdeledi!
29 Mayıs 2015 19:59
Android M ilk Olarak HTC M9a Gelecek!
Google yeni nesil Android M güncellemesini dün itibariyle resmen tanıttı. Android 5.0 Lolipop tüm Android ekosisteminde henüz %10,3 oranında kullanılırken; Android 5.1 güncellemesi ise %0,7'lik kullanım oranına sahip. 
 
 
Güncelleme ya da Güncelleyememenin kronik bir sorun haline geldiği bu ortamda Google yeni nesil Android sürümü Android M'i dün itibariyle resmen yayımladı ve Android M Geliştirici Kiti'ni dağıtmaya başladı.
 
Bu tanıtımın ardından HTC Kıdemli Global İletişim Direktörü Jeff Gordon Twitter hesabı üzerinden bir açıklama yaparak HTC One M9 ve HTC One M9+'ın ilk Android M güncellemesini alacak cihazlar olacağını duyurdu.
 
 
HTC'nin geçtiğimiz yıl pazara sunduğu amiral gemisi One M8'in de en kısa sürede bu güncellemeyi alacağına inanıyoruz. Güncelleme konusunda sabıkalı Samsung'un ise Android M güncellemesi konusunda ne yapacağını oldukça merak ediyoruz. Bakalım Galaxy Note 5 Android M ile mi gelecek?
shiftdelete
263638
Bu haberler ilginizi çekebilir