Android İçin En İyi Kamera Uygulamaları

Android telefonlardaki en iyi kamera uygulamalarını bir araya getirdik. Bu uygulamalar ile manuel ayar yaparak kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. İşte Android için en iyi kamera uygulamaları ...
05 Kasım 2015 16:11
Android İçin En İyi Kamera Uygulamaları
Akıllı telefonlarda ön yüklü olarak gelen kamera uygulamaları bazen manuel ayar yapamama gibi kısıtlı özellikler sunabiliyor. Biz de bu haberimizde Android telefon sahiplerinin kullanabileceği en iyi kamera uygulamalarını bir araya getirdik. Bu kamera uygulamaları ile manuel ayarlar yapabilir ve RAW formatında fotoğraf çekebilirsiniz.
 
 
AZ Camera
 
Basit ve şık arayüzü ile ön plana çıkan AZ Camera uygulaması, diğer kamera uygulamaları gibi manuel ayar yapma imkanı sunuyor. AZ Camera uygulaması ile ISO değerini değiştirebilir, deklanşör hızını düşürüp karanlık ortamlarda daha net fotoğraflar çekebilir ve RAW formatında kayıpsız fotoğraflar çekebilirsiniz.
 
 
AZ Camera uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
 
 
 
Manual Camera
 
Manual Camera isminden de anlaşılacağı gibi manuel kamera ayalarını bünyesinde barındırıyor. Manual Camera ile White Balance, ISO değeri, pozlama telafisi ve deklanşör hızını el ile kontrol edebilir ve kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Sade ve şık bir arayüze sahip olan Manual Camera; RAW formatında fotoğraf çekebiliyor.
 
 
Manual Camera uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
 
 
 
A Better Camera
 
A Better Camera uygulaması, gece modu ile düşük ışıkta noise’u en az seviyeye indirerek kaliteli fotoğraf çekebilmesi ile ön plana çıkıyor. Uygulama ayrıca manuel deklanşör ayarı özelliği sunuyor ve HDR+ fotoğraf ve video çekebiliyor. Rakipleri gibi RAW formatında kayıpsız fotoğraf çekebilen A Better Camera, kullanışlı bir arayüze sahip.
 

 

A Better Camera uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
 
 
 
Camera FV-5
 
Camera FV-5 Android kullanıcılarının en fazla tercih ettiği kamera uygulamaları arasında yer alıyor. 1/800000 el ile ayarlanabilir deklanşör hızına, EXIF ve XMP bilgi seçeneklerine sahip olan Camera FV-5 uygulaması, sunduğu White Balance, ISO değeri, pozlama telafisi manuel kamera özellikleri ile ön plana çıkıyor. Camera FV-5 ayrıca 16-Bit RAW formatında kayıpsız fotoğraf çekebiliyor.
 
 
 
 
Camera FV-5 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
 
 
 
Camera51
 
Camera51 uygulaması rakipleri gibi manuel kamera ayaları sunmuyor. Ancak Camera51 rakiplerinde olmayan bir özelliğe sahip. Camera51 akıllı kamera olarak lanse ediliyor. Uygulama en iyi fotoğrafı çekmek için farklı bir algoritmayı barındırıyor. Camera51, fotoğraf çekeceğiniz zaman en iyi kareye yakalayana kadar sizi yönlendiriyor. Objektifiniz en iyi kareyi yakaladığında uygulama otomatik olarak fotoğraf çekiyor.
 
 
 
 
Camera51 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.
shiftdelete
610904
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Apple Clips Yayınlandı!

  Apple Clips Yayınlandı!

  Apple'ın bir süre önce duyurduğu yeni uygulaması Apple Clips nihayet yayınlandı. Üstelik ücretsiz. İşte detaylar...
 • Spotifyden İnanılmaz Rakamlar!

  Spotify'den İnanılmaz Rakamlar!

  Son dönemlerde Apple Music servisiyle kıyasıya bir rekabet yaşayan Spotify'ın açıkladığı son rakamlar, firmanın yükselişte olduğunu gösteriyor.
 • OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive Uygulaması Güncellendi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. iOS için güncellenen OneDrive uygulamasında bir çok yenilik oldu. Peki yeni güncelleme ile neler geldi?
 • Windows 10da Açık Bulundu!

  Windows 10'da Açık Bulundu!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da açık keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi? Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Dava Şoku!

  WhatsApp'a Dava Şoku!

  WhatsApp'a Almanya'da şok bir dava açıldı. WhatsApp'ın, kullanıcıların verilerini usulsüz bir şekilde paylaşıldığı düşünülüyor! Detaylar haberimizde...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
 • WhatsAppa Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'a Müthiş Yeni Özellik!

  WhatsApp'ın merakla beklenen özelliği sonunda yeni güncelleme ile geliyor. İşte detaylar...
 • Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  Adım Adım iOS 10.2 Jailbreak Kurulumu?

  iOS 10.2 jailbreak yayınlandı. Adım adım kurulumu ve detayları haberimizde.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama