Android İçin Adobe Lightroom

Android için Adobe Lightroom ... Adobe'un ünlü fotoğraf düzenleme uygulaması, iOS için duyurulmasından aylar sonra, nihayet Android için de yayınlandı.
16 Ocak 2015 17:55
Android İçin Adobe Lightroom
Mobil fotoğraf düzenleyiciler için PlayStore'da çok sayıda uygulama yer alırken, Adobe'da kendi profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması Lightroom'u Android cihazlar için yayınladı.
 
 
Özellikle Instagram ve Retrica gibi uygulamaların gelişimi ile daha fazla önem kazanan mobil fotoğraf düzenleme, Adobe Lightroom uygulaması ile bir başka seviyeye taşınıyor.
 
 
Mobil fotoğraf düzenlemeyi, daha profesyonel bir hale getiren Lightroom, içerisinde çok güçlü düzenleme araçları barındırıyor.
 
Ancak Adobe Lightroom'u kullanabilmek için Adobe Creative Cloud hesabının zorunlu oluşu, bazı kullanıcıların uygulamaya sıcak bakmamasına neden olabilir.
 
Fakat hali hazırda Android cihazlar için onlarca başarılı ya da başarısız fotoğraf düzenleme uygulaması yer alırken, hem kullanımı kolay, hem de güçlü özellikler sunan Lightroom'u denememek, fotoğraf düzenlemeyi sevenler için büyük bir kayıp olabilir.
 
 
Ayrıca içerisindeki pek çok profesyonel özelliğe kıyasla ücretsiz olarak indirilebilen Adobe Lightroom, Android 4.1 ve üzeri bulunan cihazlara yüklenebiliyor.
 
shiftdelete
835220
Bu haberler ilginizi çekebilir