Android Cihazlar İçin Skype 5.5 Yayınlandı!

Skype'ın Android sürümüne gelen yeni Skype 5.5 güncellemesi daha rahat ve kolay bir kullanım sağlayacak. Karşınızda yeni özellikleriyle Skype 5.5 sürümü!
16 Temmuz 2015 19:23
Android Cihazlar İçin Skype 5.5 Yayınlandı!
Yazılı, sesli ve görüntülü çevrimiçi sohbetlerin en önde gelen adreslerinden biri olan Skype platformu güçlenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Android işletim sistemli cihaz sahiplerine de hizmet veren Skype, son sürümü ile birlikte yeni bir özelliğe kavuştu. Skype Android 5.5 sürümü ile birlikte kullanıcılar çok daha kolay bir şekilde giriş ve çıkış yapabilecekler.
 
Skype Android 5.5 sürümünü kullanan Android'li cihaz sahipleri bir kez giriş bilgilerini kullanarak online olduklarında bir sonraki giriş için tekrar bilgilerini kullanmak zorunda kalmayacaklar. Bir başka deyişle Skype Android bundan sonra girdiğiniz tüm kullanıcı bilgilerini hatırlayacak, acil çağrı durumlarında sizi tekrar tekrar kullanıcı adı ve şifre girmek zorunda bırakmayacak.
 
 
Skype Android 5.5 kolaylığı
 
Pek tabii akıllara gelen bir soru daha var. Sistem giriş bilgilerinizi kaydettiğinde kötü niyetli kimseler sizin yerinize Skype'a giriş yapabilecek mi? Bu konuda kullanılabilecek tek korunma yöntemi ise "sadece şifre sor" seçeneği. Kullanıcı adınızı hatırlayan Skype, güvenlik arzu edenler için şifre talep edecek.
 
Skype Android sürümünün bir sonraki güncellemesinde ise, paylaşılan web içeriklerine gitmeden önce ön izleme yapma seçeneği yer alacak. Böylece olası tehlikeli durumlardan kaçınma şansı doğacak.
 
Skype 5.5 versiyonunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz!
shiftdelete
475518
Bu haberler ilginizi çekebilir