Altın Kaplama BlackBerry Passport Geliyor!

Akıllı telefon pazarının köklü markalarından olan BlackBerry, Passport modeli ile başarılı bir satış grafiği çizerken modelin altın versiyonu ortaya çıktı. Şimdi de Altın Kaplama BlackBerry Passport Geliyor!
08 Ekim 2014 14:01
Altın Kaplama BlackBerry Passport Geliyor!
Kanadalı üretici BlackBerry'nin kötü giden durumunu düzeltmek için attığı adımlardan olan BlackBerry Passport kısa süre önce satışa sunuldu. Daha önce burada da haberimizde belirttiğimiz gibi 200 bin adet satarak en hızlı satılan BlackBerry olmayı başaran Passport, tekrar stoklara girdi ve sonra yine tükendi.
 
Çıkar çıkmaz oldukça büyük bir ilgi ile karşılaşan telefon ilk aşamada sadece siyah ve beyaz renk seçenekleri ile satışa sunulmuştu. Ortaya çıkan yeni görseller ise telefonun altın versiyonunun geldiğinin habercisi.
 
 
Altın kaplama çerçeveler
 
Özellikle iş dünyasını hedef alan BlackBerry Passport, sızdırılan yeni görsellerde oldukça lüks gözüküyor. Altın kaplama telefonun BlackBerry tarafından mı yoksa üçüncü bir şahıs tarafından mı yapıldığı ise bilinmiyor. Ancak bilinen bir şey var ki oda altın kaplama bir Passport’un oldukça fazla ilgi çekeceği.
shiftdelete
278863
Bu haberler ilginizi çekebilir