Alt Seviye Windows Phone'lara da Flipboard Geliyor

Geçtiğimiz günlerde Windows Phone için yayınlanan Flipboard, alt seviye cihazlarda kullanılamıyordu. Ancak Flipboard'un da doğruladığı üzere Alt Seviye Windows Phone'lara da Flipboard Geliyor ...
05 Ekim 2014 08:48
Alt Seviye Windows Phonelara da Flipboard Geliyor
Geçtiğimiz günlerde "Flipboard Windows Phone İçin Yayında" başlıklı yazımızda açıkladığımız gibi Flipboard, Windows Phone cihazlar için yayınlanmıştı.
 
Ancak Flipboard uygulaması sadece Windows Phone 8.1 yüklü cihazlarda çalışabiliyor ve 512 MB cihazlarda da kullanılamıyordu. Ancak Flipboard'un bir yöneticisi tarafından paylaşılan Twitter'daki bir mesajda 512 MB cihazlar için de çalışmaların yapıldığı ortaya çıktı.
 
 
Twitter'da, Windows Phone Central editörü Daniel Rubino tarafından Flipboard uygulamasının 512 MB cihazlarda kullanılamadığını gösteren bir Tweet paylaşıldı.
 
Daniel Rubino'nun paylaşımına kısa sürede cevap verildi. Flipboard Topluluk Yöneticisi Jon Virtes tarafından Daniel Rubino'ya, düşük bellekli cihazlarda Flipboard için Microsoft ile birlikte çalışmaların yapıldığını ifade eden bir cevap verildi.
 
 
Yapılan açıklamadan anladığımız gibi Flipboard'un çok yakında 512 MB cihazlarda kullanım için güncellenebileceği ortaya çıktı. Uygulamanın ne zaman 512 MB ile uyumlu olarak güncelleneceğini şimdilik bilemiyoruz ancak çok fazla sürmeyeceği de ortada.
 
Eğer sizde 512 MB'dan fazla RAM ve Windows Phone 8.1 kullanıyorsanız, Flipboard uygulamasını şimdiden kullanabilirsiniz.
shiftdelete
62472
Bu haberler ilginizi çekebilir