Aksiyon Kamerasında Devrim: Lily Camera (Video Haber)

Quad-Copter sistemine sahip uçan robot Lily Camera, aksiyon kamerası ve drone fotoğrafçılığı yapan kullanıcılar için devrim niteliğinde! Kontrol etmenize gerek kalmadan sizi takip eden Lily Camera ile ilgili tüm detaylar bu haberde!
13 Mayıs 2015 20:39
Aksiyon Kamerasında Devrim: Lily Camera (Video Haber)
Lily Camera, drone uçurmayı sevenlerden çok, aksiyon tutkunlarına hitap eden video odaklı bir robot. Yüz takip özellikli cihaz, 1080p kalitesinde 60 fps hızında video çekebiliyor ve 720p çözünürlükte 120 fps oranında görüntü kaydediyor. Dahili GPS’i ve kullanıcıya takılan takip cihazı sayesinde hedefinden şaşmayan Lily Camera, daha önceden Kickstarter’da boy gösteren benzer projelerden daha sevimli ve daha aerodinamik bir görünüme sahip.
 
 
Lily Camera’nın geliştirici ekibinin başında yer alan Antonie Balaresque, bu cihazın bir drone olmadığını vurguluyor. Geliştirdikleri ürünün tam otomatik çalışan bir uçan kamera olarak algılanması gerektiğini belirten yetkili, 899 $’dan satılması planlanan aygıtın GoPro gibi kullanıcıya sabitlenen aksiyon kameralarının sunamayacağı bir perspektif sağladığını müjdeliyor.
 
technolabs
66911
Bu haberler ilginizi çekebilir