Adblock ile Android'deki Reklamlara Son

Herkesin PC'lerinden aşina olduğu reklam engelleme uygulaması Adblock Plus, şimdi de Android’e geliyor. Android cihazınızda çıkan reklamları engellemeye yarayan uygulama ile ilgili detaylar haberimizde.
21 Mayıs 2015 14:53
Adblock ile Androiddeki Reklamlara Son
Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılarında reklamları engelleyen ve kullanıcılara reklamsız daha rahat ve özgür bir web deneyimi yaşatan Adblock Plus, şimdi de Android’de reklamları engellemek için kolları sıvamış durumda.
 
 
Daha önce Google Play’de yayınlanan Adblock Plus uygulaması, Android uygulamalarındaki tüm reklamları engelliyordu. Ancak Google, reklam gelirlerini düşürmemek için Adblock Plus uygulamasını mağazasından kaldırmıştı.
 
APK dosyası olarak dışardan da yüklenebilen Adblock Plus şimdi tekrardan yasal olarak Google Play’de yer almaya çalışıyor. Adblock Plus bu sefer farklı bir yapıda olacak.
 
Adblock Plus geliştiricileri Android için bir web tarayıcısı geliştirdiklerini duyurdu. Beta aşamasında olan bu tarayıcı, web sayfalarındaki rahatsız edici reklamları engelliyor. Uygulamanın Beta sürecine dahil olmak ve denemek için Google+’da Adblock Browser for Android Beta grubuna katılmanız gerekiyor.
 
 
Adblock Browser for Android Beta grubuna buradan katılabilirsiniz.
shiftdelete
327656
Bu haberler ilginizi çekebilir