Acer, ayrılabilir 2'si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarı Switch 5'i Tanıttı!

Acer, LiquidLoop'lu ayrılabilir 2'si 1 arada dizüstü bilgisayarı Switch 5'i tanıttı. Switch 5'in tüm özellikleri ve ayrıntıları haberimizin detayında.
28 Nisan 2017 10:30
Acer, ayrılabilir 2si 1 Arada Dizüstü Bilgisayarı Switch 5i Tanıttı!
Acer bugün merakla beklenen next@acer basın toplantısını New York'ta gerçekleştirdi. Acer bu etkinlikte merakla beklenen ürünlerini duyurdu. Bunlardan birisi de yeni LiquidLoop'lu ayrılabilir 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar Switch 5'ti.
 
Yenilikçi LiquidLoop soğutma sistemi donanımına sahip Acer'ın ilk ayrılabilir 2'si 1 arada cihazı olan Switch Alpha 12'nin büyük beğeni görmesi üzerine, Acer yeni Acer Switch 5'in lansmanını yaptı. Kendinden önceki gibi, bu 2'si 1 arada dizüstü bilgisayar da Intel Core işlemcilerle fansız bir şekilde çalışıyor. Acer ayrıca fansız teknolojiyi ilerletti ve 2017 iF Tasarım Ödülünü kazanan ultra ince Acer Aspire U27 hepsi bir arada bilgisayarı oluşturdu.
 
 
Switch 5, Acer'ın ciddi görevler, sunumlar ve hareket halinde eğlence için ihtiyaç duyulan birinci sınıf performansı vermek için 7. nesil Intel Core i7 ve i5 işlemcilerle birlikte sunulan ilk 2'si 1 arada cihazıdır. Acer'ın patentli otomatik geri çekilen dayanağı ile Switch 5'in görüntüleme açısı tek elle kolayca ayarlanabilir ve her durumda fazladan rahatlık sağlar.
 
 
teknokulis
144555
Bu haberler ilginizi çekebilir