90 Günlük Pil Ömrüne Sahip Janus One

Bir Kickstarter bağış kampanyası ürünü Janus One, sade ve şık tasarımının yanı sıra 90 güne kadar çıkabilen bir pil ömrü sunan bir akıllı telefon ve sadece 69 dolar fiyat etiketiyle! Detaylar bu haberde.
19 Temmuz 2015 22:50
90 Günlük Pil Ömrüne Sahip Janus One
Birkaç ay önce ortaya çıkan bir proje akıllı telefon sektöründe ses getirdi ve son kullanıcının bir hayli ilgisini çekti. Light Phone adını taşıyan özel üretim bir akıllı telefon bir online bağış kampanyası ile hedefine ulaşmış ve sadece 100 dolara isteyenlerin uygun fiyatlı bir cihaza ulaşmasının önünü açmıştı.
 
 
 
Şu günlerde devam eden bir başka Kickstarter kampanyası ise benzeri bir akıllı telefonu çok daha uygun bir fiyata vaat ediyor. Janus One adını taşıyan telefon "akıllı bir şekilde hayatı kolaylaştırmak" iddiasını taşıyor. Janus One hem basit ama dikkat çekici bir telefon hem de başka telefonlara bağlanabilen bir enerji kaynağı. Kısacası acil durumlarda ürünü başka bir akıllı telefon için destek ünitesine dönüştürebiliyorsunuz.
 
 
Janus One özellikleri
 
Bir adım ölçer olarak da çalışan cihaz hem suya hem de toza karşı tam dayanıklı. Bir kredi kartı boyutunda olan Janus One'ın en dikkat çeken özelliği ise sadece 5.5mm inceliğinde oluşu ve tam tamına 90 gün boyunca stand-by konumunda kalabilmesi!
 
 
micro SD SIM kart destekli telefon 500 adet numaraya kadar kayıt yapabiliyor, beyaz, siyah ve altın renklerde satışa sunulmak için tasarlanıyor. Çinli bir ekibin geliştirdiği Janus One'ın fiyatı ise sadece 69 dolar! Kickstarter üzerinden ödemeyi yapanlar ise kampanya başarılı olursa Eylül ayından itibaren ürüne kavuşabilecekler.
 
Kampanyaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
shiftdelete
761857
Bu haberler ilginizi çekebilir