75 $’lık Android Akıllı Telefon Intex Cloud M5 II Satışa Çıktı

İlk olarak Hindastan'da çıkan uygun fiyatlı Android akıllı telefon Intex Cloud M5'in yeni versiyonu olan Intex Cloud M5 II satışa çıktı.
24 Mayıs 2015 12:45
75 $lık Android Akıllı Telefon Intex Cloud M5 II Satışa Çıktı
Hindistan, kalabalık nüfusu sayesinde ucuz akıllı telefon üreticileri için harika bir pazar oluşturuyor. Ülkede, kişi başına düşen milli gelirin düşük olmasına rağmen, mobil cihazlara olan ilginin bitmek bilmediğini görüyoruz. Intex Cloud M5 II gibi ucuz mu ucuz cihazlar, dünyayla bağlantı kurmak isteyen dar gelirli kesimin hayat kurtarıcısı rolünü üstleniyor.
 
 
Intex’in yeni akıllı telefonu, ne çok hızlı, ne çok yakışıklı. Cloud M5 II’nin 75 $’lık fiyatı kendisinin yegane övülesi özelliğini oluşturuyor. 5 megapiksel arka kamera ve 1,3 megapiksel ön kamera ile idare eder düzeyde fotoğraf çektiren akıllı telefon, 1,2 GHz dört çekirdekli Spreadtrum mobil işlemci ve 1 GB RAM ile donatılıyor.
 
 
2000 mAh bataryalı akıllı telefon, 5 inç büyüklüğündeki 480 x 854 piksel çözünürlüklü kapasitif dokunmatik ekranıyla uzun süre video izletebiliyor. Cihazın ekonomik fiyatı, bazı özelliklerden feragat edilmesine sebep oluyor. Örnek vermek gerekirse, 2015 model akıllı telefonların çoğunda görülen 4G LTE desteği bu Intex Cloud M5 II’de bulunmuyor. Bu tür lükslerden yoksun olan Android 4.4 KitKat işletim sistemli akıllı telefonun Hindistan’da yoğun ilgi gördüğünü de ekleyelim.
technolabs
975194
Bu haberler ilginizi çekebilir