7 iOS Uygulaması Daha Ücretsiz!

Apple şu dakikalarda birçok geliştirici uygulamalarını ücretsiz hale getirdi.
05 Aralık 2017 22:32
7 iOS Uygulaması Daha Ücretsiz!
Hatırlayacağınız üzere özellikle hafta sonları birçok geliştirici hem reklamını yapmak hem de uygulamasının daha çok kişiye ulaşması için belirli bir süreliğine ücretleri kaldırıyor. Biz de bu çerçevede karşılaştığımız ücretsiz uygulamaları sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Lafı çok uzatmadan yine çok kaliteli ve işinize yarayacağını düşündüğümüz normalde ücretli olan kısıtlı bir süre için ücretsiz hale gelen uygulamaları sıraladık. Belirtmekte fayda var eğer bu haberi okuduğunuzda uygulamalardan bazıları ücretli hale gemişse geliştiricilerden kaynaklanan bir durumdur. Öte yandan aşağıdaki habere de göz atarak hala ücretsiz olan uygulamalara denk gelebilirsiniz.
 
1.Coyn
 
 
Klasik bir ev ekonomisi uygulaması olan Coyn, paranızın nereye ne kadar gittiğini ölçmeniz için size yardımcı oluyor.
 
2.degrees
 
degrees hayal edebileceğiniz her konuyu birbirine bağlayabilecek benzerlikler bulan bir uygulama. Belirtmekte fayda bu uygulama için Wikipedia bağlantısına ihtiyaç duyabilirsiniz. 
 
3.Pic Scanner Gold
 
 
Fotoğraflarınızı ve albümlerinizi kolayca tarayabileceğiniz bu uygulama sayesinde eski fotoğraflarınıza ulaşabilir ve bunları sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz. 
 
4.PureBlock
 
İstenmeyen reklamları engellemek için oldukça güzel bir uygulama. Eğer bu tip sorunlardan rahatsızsanız elinizi çabuk tutun.
 
5.R5 Training
 
 
Bu uygulamanın amacı egzersizleri basitleştirerek kullanıcılara daha sağlıklı bir yaşam sunmak.  Uygulama bölüm bölüm olarak ayrılarak sistemli bir şekilde egzersiz yapmanıza yardımcı oluyor.
 
6.Remote Control for Mac​
 
IPhone'unuzu veya iPad'inizi Mac'iniz için bir uzaktan kumanda haline getimek ister misiniz? Mac'iniz üzerinde uzaktan tam kontrol sahibi olabileceğiniz bu uygulama hala ücretsiz. 
 
7.Resume Builder
 
 
Resume Builder, iPhone'unuzu ve iPad'inizi taşınabilir bir CV tasarımcısına dönüştürür. Dakikalar içinde eşsiz özgeçmişler oluşturmanıza izin verir!
 
webtekno
500059
Bu haberler ilginizi çekebilir