24K Altından Galaxy S6 Edge

Lüks akıllı telefonları ile bilinen Goldgenie, 24K altından Galaxy S6 Edge üretti.
18 Mart 2015 23:24
24K Altından Galaxy S6 Edge
Samsung Galaxy S6 Edge, iki kenarından kavisli ekranıyla, yakışıklı alüminyum gövdesi ile son derece etkileyici bir akıllı telefon. Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanışma fırsatı bularak ön inceleme videosunu çektiğimiz cihaz, 2015 yılının en fazla umut eden Android’leri arasında girmeyi hak ediyor.
 
Fakat, en gelişmiş cihazları bile beğenmeyen insanlarla karşılaşmak mümkün. Bazıları yüksek çözünürlüklü ekran sever, kimisi ise lükse önem verir. Galaxy S6 Edge’in 2K çözünürlüklü ekranını, 6,8 mm kalınlıktaki gövdesini ve sekiz çekirdekli 64-bit Exynos 7420 işlemcisini cazip bulmayanlar, belki de pahalı malzemelere gönlünü kaptıran ikinci gruba aitler. Ya da, gönülleri süper kahraman temalı akıllı telefonlardan yana.
 
 
Lüks elektronik aygıtlar için on binlerce lira harcamaktan çekinmeyenlerin öncelikli tercihleri arasında bulunan Goldgenie, Samsung’un yeni nesil akıllı telefonunu Vertu’ların fiyat mertebesine terfi ettirdi. Ön ve arka yüzü altın ve platin ile kaplanan Galaxy S6 ve S6 Edge, sarı altın, turuncu altın ve platin renk seçenekleriyle, 2500 $’dan başlayan fiyatllardan ön satışa açılacak.
technolabs
12061
Bu haberler ilginizi çekebilir