2015'in En İyi Selfie Uygulamaları!

Son yılların yükselen trendi selfie yani özçekim, sadece fotoğraf çekerek yapılmıyor tabii, bunun birde uygulama üzerinden düzenleme kısmı var! Tam da bu nedenle 2015'in en iyi selfie uygulamalarını sizler için bir araya getirdik...
13 Temmuz 2015 13:24
2015in En İyi Selfie Uygulamaları!
Son birkaç yılın en popüler akımları arasında yer alan Selfie ya da dilimize yeni geçen anlamıyla Özçekim, günümüzde de selfie çubukları ile de popülerliğine devam ediyor. Bu seflie veya özeçekim fotoğrafları, Instagram gibi fotoğraf paylaşım ağlarının, fotoğraf filtreleri ile renkleniyor ve kullanıcıların beğenisi kazanıyor.
 
 
En iyi selfie uygulamaları!
 
Bu bağlamda gerek iOS gerekse de Android tarafında zengin fotoğraf filtreleri ve düzenlemelerine imkânı sağlayan, öne çıkan 5 selfie uygulamasını sizler için derledik. 
 
1. Facetune
 
Facetune isimli mobil uygulamayı, basitleştirilmiş bir Photoshop mobil olarak değerlendirmek mümkün. Zira Facetube aracılığıyla, çektiğiniz selfie / özçekim fotoğraflarınız üzerinde küçük rötuşlar yapabilir, ya da gülüş şeklinizde değişiklik yapabilirsiniz.
 
 
2. Perfect 365
 
Bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan Perfect 365 isimli mobil uygulama, aslında temek olarak selfie / özçekim fotoğraflarınız üzerinde yüzünüze kullanıma sunulan makyaj stillerini uygulamanızı sağlıyor. Böylelikle gerek daha dolgun bir makyaj gerekse de her ortamda çektiğiniz selfie fotoğraflarınıza, makyaj noktasında küçük dokunuşlar kazandırabilirsiniz.
 
 
3. Photography
 
Selfie fotoğraflar ile en çok sevilerek kullanılan fotoğraf filtrelerine, farklı alternatifler ekleme noktasında ortaya çıkan Photography isimli mobil selfie uygulaması, bu filtrelere ek olarak çok çeşitli üç boyutlu efektler eklemeye de yardımcı oluyor. Öte yandan fotoğraf çerçeveleri oluşturmakta, Photography uygulaması ile mümkün.
 
 
4. VSCO Cam
 
VSCO Cam isimli mobil selfie uygulaması, aslında ilk etapta normal bir fotoğraf filtresi uygulaması olarak görülebilir. Ancak VSCO Cam isimli filtre uygulamasının odak noktası, eskitme filtreleri üzerine şekillenmiş. Zira çektiğiniz selfie veya diğer tarz fotoğraflarınıza, 1970 yılları havası katmanız mümkün.
 
 
5. Cream Cam
 
Cream Cam, her ne kadar esas olarak bayanlara yönelik bir selfie fotoğraf düzenleme uygulaması gibi anlaşılsa da aslında her iki cinsiyet içinde kullanılması mümkün. Zira Cream Cam isimli fotoğraf düzenleme uygulamasıyla, özelliklede yüzdeki kırışıklıkları düzeltmek adına başarılı işler çıkartılabiliyor. Diğer yandan küçük rötuş işlemlerini veya ten rengini değiştirme noktasında da kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verebiliyor.
 
shiftdelete
717016
Bu haberler ilginizi çekebilir