20. Yıla Özel Swarovski Kaplama PS4

20. yıla özel swarovski kaplama PS4! PS4'ün 20. Yıl Özel Üretim versiyonunu swarovski taşlarla kaplayan bir ebay satıcısı, bu özel ürünü açık artırmayla satışa çıkarttı.
02 Şubat 2015 22:02
20. Yıla Özel Swarovski Kaplama PS4
Çok nadir ve değerli olan PS4 20. yıl özel üretim konsoluna sahip olan krystalboutique adlı Ebay satıcısı, konsolu Swarovski'nin altın kristalleriyle kaplatıp konsolu tekrardan satışa koydu.
 
 
Swarovski özellikle kristaller üzerinde uzmanlaşmış bir takı ve aksesuar markası. Bu müthiş konsolun PlayStation logosu bile kristalden yapılmış.
 
Resimlerden daha fazlası
 
"Resimler gerçek görüntüsünü kesinlikle yansıtmıyor." diye yazmış konsolun sahibi.
 
"Bakması bile insanda heyecan uyandırıyor. Oldukça şık bir gösteriş ürünü ve ayrıca tamamen fonksiyonel bir konsol. Playstation tarihinin özel bir parçasına sahip olmak veya müthiş bir hediye vermek isteyenler için güzel bir ürün." diye de ekleniyor.
 
Sony, bu PlayStation modelinden sadece 13000 adet üretti ve her ürün teker teker numaralandırıldı. Bu nomaralar bile kristal ile kaplı.
 
Konsolun fiyatı £399'du fakat İngiltere'de kısa bir süre boyunca £19.94'dan satılanları bile oldu. Tabiki satışların ardından bu konsollar Ebay'e binlerce pound'dan koyulmaya başlandı.
 
Bu hafta Sony Japan, 00001 numaralı PS4 20. yıl özel üretim konsolunu £85000'dan açık arttırma ile sattı. Bu satıştan elde edilen gelir bağışlandı.
 
Kaplanmış PS4 ile ilgilenen arkadaşlar için, ürünün açık arttırma fiyatı £2000 ve resimdeki bere de bedava.
shiftdelete
237134
Bu haberler ilginizi çekebilir