• Anasayfa
  • Oyunlar
  • 19 Dolar Olan Bureau: XCOM Declassified Kısa Süreliğine Ücretsiz!

19 Dolar Olan Bureau: XCOM Declassified Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Normal fiyatı 78 TL olan oyun Bureau: XCOM Declassified, kısa süreliğine ücresiz oldu.
01 Aralık 2017 11:22
19 Dolar Olan Bureau: XCOM Declassified Kısa Süreliğine Ücretsiz!
Hayli popüler XCOM serisinin bir yan oyunu olan ve serinin köklerinden farklı olarak strateji değil bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan The Bureau: XCOM Declassified 48 saat için Humble Bundle’da ücretsiz oldu.
 
1950‘lerin Noir havasını bizlere hissettiren ve taktiksel bir shooter olmasıyla büyük ilgi toplayan yapım, ortalamanın üzerinde puanlarıyla hayli dikkat çekmeyi başarmıştı. Özellikle X-Files stili konsepti ile işlenen hikayeyi siz de merak ediyorsanız bu ücretsiz oyunu mutlaka denemelisiniz.
 
 
The Bureau: XCOM Declassified 48 saat için ücretsiz
 
The Bureau: XCOM Declassified adlı yapımı ücretsiz olarak almak istiyorsanız yapmanız gerekenler gerçekten de çok basit. Buradan Humbe Store’un ilgili sayasına giderek ücretsiz oyununuzu hemen alabilirsiniz. Elbette bunun için öncelikle bir Humble Bundle hesabınızın olması gerekiyor.
 
 
Kullanıcı girişi yaptıktan sonra, hemen sağ tarafta yer alan, “FREE for a limited time!” kutusunun üzerine gelin ve normalde değeri 19.99 dolar (Steam‘de 31 TL) olan The Bureau: XCOM Declassified’ı alın. Ardından kullanıcı hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresine ücretsiz Steam kodunuz gelecek.
 
shiftdelete
41188
Bu haberler ilginizi çekebilir